ophelis Serie S zijn kasten zijn er in vele soorten en maten. Als schuifdeurkast, roldeurkast, vleugeldeurkast, garderobe- in combinatie met een vleugeldeurkast, ladekasten of open kasten. Alle kasten zijn verkrijgbaar in diverse hoogtes en bovendien in hoogte en diepte op elkaar afgestemd.
Deze kasten zijn zowel in design als in materiaal afgestemd op de bureauseries van ophelis.
Design: System Design München
Deze kasten van ophelis zijn verkrijgbaar in een akoestische uitvoering, dus met een akoestisch front en achterwand. Dit geldt voor de schuifdeurkasten, de roldeurkasten en de vleugeldeurkasten.
Zo dragen de akoestische Serie S kasten bij aan een vermindering van geluidsoverlast in bijvoorbeeld open werkruimtes.
Tevens heeft u – met uitzondering van de lockers en open kasten – de keuze tussen een uitvoering op pootjes of een uitvoering op een plint.
ophelis houdt zich bezig met de werkomgeving en veranderingen in de wereld van werk. Met hun productportfolio en hun eigen concepten willen ze werkomgevingen creëren waarin mensen zich op hun gemak voelen en beter kunnen werken.
Als een door de eigenaar geleid bedrijf staat ophelis voor continuïteit, kwaliteit en innovaties. Opgericht in 1893, zijn ze nu een van de toonaangevende fabrikanten van kantoorapparatuur in Duitsland en zijn wereldwijd actief.
Alle ophelis-producten worden gemaakt in Duitsland en worden geproduceerd op de locatie van het bedrijf in Bad Schönborn.
ophelis werkt volgens DIN EN ISO 14001 gecertificeerd milieumanagementsysteem om de effecten op het milieu te beheersen en de milieubescherming continu te verbeteren.